सञ्चारकर्मी खनालको लोक दोहोरी गीत “यो माया खत्रा” सार्वजनिक

  • 2
    Shares

काठमाडौं । सञ्चारकर्मी चुरामणि खनाल र मनु कुवँरको लोक दोहोरी बोलको गीत “यो माया खत्रा” सार्वजनिक भएको छ । सञ्चारकर्मी खनालको शब्द, संगित र खनालकै आवाज साथै मनु कुवाँरको आवाजमा तयार भएको लोक दोहोरी “यो माया खत्रा” प्रेमिल गीत मंगलबार म्युजिक स्टार नेपाल कम्पनि मार्फत सार्वजनिक भएको हो ।

रैला पप टिपिकल रुपमा सार्वजनिक लोक दोहोरी गीतको भिडियोमा लोमस शर्मा र बबिता बोहराको मुख्य अभिनय रहेको छ भने अन्य स्थानीय भाईबिहिनिहरुले सहयोगी भुमिका निभाएका छन् । गीतको भिडियो पर्यटकिय , धार्मिक तथा ऐतिहासिक स्थलमा तयार पारिएको छ । गीतले प्रेमको सन्देश साथै अहिलेको परिस्थितिमा विश्वसनिय प्रेमको विषयलाई उठान गरेको छ ।

लुम्बिनि कपिलवस्तु लगायतका स्थानमा तयार पारिएको गीतको एरेन्ज मिक्सिङ हेमन्त शिशिर र रेकर्डिङमा विरेन बिसिले साथ दिएका छन् । गीतको भिडियो निर्देशक निशान एस के साथै दृश्य सम्पादनमा प्रकाश धमला र क्यामरामा दिपक गिरिले साथ दिएका छन् । सर्जकले आगामी दिनमा आफ्ना नयाँ नयाँ सृजना बजारमा ल्याउँदै जाने बताएका छन् ।

खनालको यो भन्दा पहिला राष्ट्रिय गीत नबिर्सौ विरताको गाथा सार्वजनिक भैसकेको छ ।

भिडियो


  • 2
    Shares
प्रतिक्रिया दिनुहोस्