जसपामा ठाकुरपक्षका तीन प्रदेशससभा सदस्य कारवाहीमा

  • 15
    Shares

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टीले लुम्बिनी प्रदेशसभाका ३ जना प्रदेशसभा सदस्यलाई कारबाही गरेको छ। पार्टीको आधिकारिकता पाएपछि पहिलो पटक मंगलबार बसेको कार्यकारणी समितिको बैठकले सन्तोषकुमार पाण्डेय, विजयबहादुर यादव र कल्पना पाण्डेलाई कारबाही गरेको नेता मोहमद इस्तियाक राइले जानकारी दिए।

तीनै जना ठाकुर पक्षका हुन् । उनीहरु लुम्बिनी प्रदेश सरकाकारमा समेत सहभागि थिए। जसपाको निर्णय विपरीत लुम्बिनी प्रदेश सरकारमा सहभागि भएपछि उनीहरुलाई कारबाही गरिएको बताइएको छ। उनीहरुलाई यसअघि पनि जसपाले पार्टीबाट निष्कासन गरेको थियो । उनीहरु सर्वोच्च अदालतमा गएपछि सर्वोच्चले उनीहरुलाई थमौती दिएको थियो।

शंकर पोखरेल नेतृत्वको सरकारमा जसपाका ४ जना सांसद सहभागी भए सुमन शर्मा रायमाझीले केही दिनअिघ मात्रै राजीनामा दिएकी थिइन्। उनीमाथि भने केही कारवाही गरिएको छैन्।


  • 15
    Shares
प्रतिक्रिया दिनुहोस्